tarcza header image
Start
Znaleziono 103 elementów


Oto zarchiwizowane elementy dla 03 2013


Nasi medaliści
Napisał Sekretariat   
Środa 18 grudnia 2013
     30 listopada 2013 r. w Lublinie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w kickboxingu w wersji kick light i pointfighting - ciągła wersja walki z kopnięciami na uda oraz wersja przerywana na punkty. W zawodach brało udział 51 zawodników i zawodniczek z 7 klubów.
Czytaj całość...
Olimpijskie kwalifikacje "Modrzewiaków"
Napisał Sekretariat   
Środa 18 grudnia 2013
     Dwoje uczniów II Liceum Ogólnokształcącego uzyskało kwalifikację do etapu okręgowego olimpiad przedmiotowych. Ze 144 uczniów zgłoszonych do udziału w Olimpiadzie Biologicznej Komitet Główny do etapu okręgowego zakwalifikował zaledwie 43 uczestników, w tej elitarnej grupie znalazła się trzecioklasistka z klasy przyrodniczej Natalia Poprawska.
    W etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy Technicznej naszą szkołę reprezentować będzie uczeń klasy matematyczno-fizycznej Dawid Masiukiewicz, który powtórzył ubiegłoroczny sukces Stanisława Dybka, i jako jedyny reprezentant Powiatu Włodawskiego będzie rywalizował o indeksy wielu wyższych uczelni w Polsce.
Waleczne serca
Napisał Sekretariat   
Środa 18 grudnia 2013

     7 grudnia 2013 r. w Tarczynie koło Warszawy odbyła się siódma edycja Międzynarodowych Mistrzostw Polski UFR. Walki prowadzone były na matach jak i w ringu na zasadach UFR: runda boksu, runda kickboxingu, runda kicku na zasadach K 1.

 

 

Ostatnia aktualizacja ( Środa 18 grudnia 2013 )
Czytaj całość...
Niezwykły spektakl
Napisał Sekretariat   
Środa 18 grudnia 2013

    W piątek, 13 grudnia 2013 r. minęły 32 lata od wprowadzenie stanu wojennego w Polsce. Aby upamiętnić te wydarzenia, uczniowie naszej szkoły, wraz z młodszymi kolegami ze Szkoły Podstawowej nr 3 we Włodawie, przygotowali spektakl przybliżający atmosferę grudnia 1981 roku.

Ostatnia aktualizacja ( Środa 18 grudnia 2013 )
Czytaj całość...
Spotkanie "Niepokornych"
Napisał Sekretariat   
Środa 18 grudnia 2013

         14 grudnia 2013r w Lublinie w amfiteatrze kościoła OO. Kapucynów na „Poczekajce” odbył się Lubelski Festiwal Słowa i Muzyki im. Przemysława Gintrowskiego – Niepokorni.

Ostatnia aktualizacja ( Środa 18 grudnia 2013 )
Czytaj całość...
Więcej...
<< Pierwsza < Poprzednia 1 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 103 z 103
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Oferta edukacyjna
Powiat włodawski
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów

W skrócie
Pomysł utworzenia II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie dojrzewał od początku przemian, jakie dokonały się w Polsce w 1989 roku. Jednak dopiero w roku szkolnym 1990/91 można było przystąpić do przygotowania konkretnych projektów otwarcia nowej szkoły. Szczególnie zaangażowani w dzieło tworzenia II LO we Włodawie byli: mgr Józef Pawlin ówczesny dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 , który kończąc swoja kadencję dyrektorską, za punkt honoru postawił sobie utworzenie liceum ogólnokształcącego przy istniejącym już zespole szkół.
Licznik odwiedzin
7047308