tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Medale "Modrzaków", zawodników SMS Włodawa w Mistrzostwach Województwa Juniorów
Medale "Modrzaków", zawodników SMS Włodawa w Mistrzostwach Województwa Juniorów
Napisał Sekretariat
Poniedziałek 14 marca 2016

Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie „Modrzaka", zawodnicy SMS Włodawa w rozegranych w naszej hali sportowej Mistrzostwach Województwa Juniorów w tenisie stołowym. W kategorii Juniorów drugie miejsce zajął Arkadiusz Żuk z klasy I LOA a Sylwester Włoszek z klasy I LOB był trzeci.

W grach podwójnych Juniorów zwyciężyli Kamil Staniszewski z klasy I LOA z Kamilem Hamziukiem z PG2 Włodawa, przed swoimi kolegami klubowymi: Arkadiuszem Żukiem i Sylwestrem Włoszkiem. W kategorii gier mieszanych zwyciężyli Karolina Lalak (Arka Ryki) w parze z Arkadiuszem Żukiem klasa I LOA, a Kamil Hamziuk z Celiną Krzyżanowską (Ogniwo Chełm) i Kamil Staniszewski klasa I LOA z Anną Krzak (Fala Piotrawin) zajęli miejsce trzecie. W kategorii gier podwójnych Juniorek trzecie miejsce zdobyła Weronika Litkowiec klasa I LOD w parze z Anną Krzak (Fala Piotrawin).
Gratulujemy występu naszym uczniom i życzymy dalszych sukcesów!

Ostatnia aktualizacja ( Poniedziałek 14 marca 2016 )

W skrócie
Pomysł utworzenia II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie dojrzewał od początku przemian, jakie dokonały się w Polsce w 1989 roku. Jednak dopiero w roku szkolnym 1990/91 można było przystąpić do przygotowania konkretnych projektów otwarcia nowej szkoły. Szczególnie zaangażowani w dzieło tworzenia II LO we Włodawie byli: mgr Józef Pawlin ówczesny dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 , który kończąc swoja kadencję dyrektorską, za punkt honoru postawił sobie utworzenie liceum ogólnokształcącego przy istniejącym już zespole szkół.