tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Witajcie w nowym roku szkolnym
Witajcie w nowym roku szkolnym
Napisał Sekretariat   
Poniedziałek 6 września 2021

   Ponad 600 uczniów w 27 oddziałach, w tym ponad 140 pierwszoklasistów rozpoczęło dzisiaj (1 września) nowy rok szkolny 2021-2022 w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 i II Liceum Ogólnokształcącym we Włodawie. Uroczystości odbyły się jednak w bardzo ograniczonym zakresie i z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Najpierw odprawiona została msza św. w intencji uczniów i nauczycieli w kościele pw. św. Ludwika we Włodawie. Po jej zakończeniu młodzież przeszła do szkoły. Pierwszoklasiści spotkali się na dużej hali sportowej, skąd po części oficjalnej wraz z wychowawcami udali się do wyznaczonych klas. Starsi uczniowie spotkali się z wychowawcami bezpośrednio w salach lekcyjnych, według wyznaczonego wcześniej harmonogramu.


nazwa

- Przed nami kolejny rok szkolny, czas nowych wyzwań. Chciałbym, abyście pamiętali, że uczycie się dla siebie, nie dla szkoły. To, w jaki sposób potoczy się Wasze życie zależy tylko od Was samych. Drodzy uczniowie, życie szkolne to nie tylko lekcje, sprawdziany i zadania domowe. Pamiętajcie, aby w pogoni za średnią ocen i najwyższym wynikiem egzaminów nie zatracić pasji poznawania świata, ciekawości edukacyjnej i twórczego działania. Aby wspomóc Was w waszych dążeniach i umożliwić wszechstronny rozwój, nasza szkoła dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego we Włodawie, uczestniczy w wielu projektach, dzięki którym poprawia się zaplecze techniczne, a także otwierają się szersze możliwości kształcenia uczniów – mówił podczas inauguracji nowego roku szkolnego Eugeniusz Omelczuk, dyrektor ZSZ Nr 1 i II LO we Włodawie.

   - Trafiliście do najlepszej, nowoczesnej szkoły i pod opiekę najlepszych nauczycieli. Uwierzcie mi, bo wiem co mówię – zapewniała pierwszoklasistów Małgorzata Dejneka, przewodnicząca Rady Rodziców naszej szkoły.

 

 

Ostatnia aktualizacja ( Poniedziałek 6 września 2021 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Oferta edukacyjna
Powiat włodawski
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów

W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie? Wstąp w szeregi uczniów naszej szkoły. Zapoznaj się z nowymi zasadami rekrutacji.
Licznik odwiedzin
6825136