tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Stypendium dla naszych prymusów
Stypendium dla naszych prymusów
Napisał Sekretariat   
Poniedziałek 6 września 2021
     Zarząd Powiatu Włodawskiego przychylił się do wniosków Dyrekcji Naszej Szkoły i przyznał stypendium finansowe czwórce uczniów, którzy w minionym roku szkolnym uzyskali bardzo dobre wyniki w nauce, mieli wzorowe zachowanie i osiągnięcia w konkursach. Stypendium otrzymali: Jakub Chudzik (średnia ocen 5.29) i Wiktoria Daciuk (średnia ocen 5.11) - oboje z klasy drugiej Technikum Informatycznego oraz Aleksandra Bobruk (średnia ocen 5.20) i Bartłomiej Holaczuk (średnia ocen 4.90) - oboje z klasy drugiej Liceum Ogólnokształcącego o profilu Matematyczno-Fizycznym. Uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Oferta edukacyjna
Powiat włodawski
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów

W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie? Wstąp w szeregi uczniów naszej szkoły. Zapoznaj się z nowymi zasadami rekrutacji.
Licznik odwiedzin
7047309