tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Komunikat mistrzostw szkoły w wspinaczce sportowej
Komunikat mistrzostw szkoły w wspinaczce sportowej
Napisał Sekretariat
Środa 12 marca 2014

W piątek 7 marca 2014r. odbyły się w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 i II Liceum Ogólnokształcącym Mistrzostwa Szkoły we wspinaczce sportowej. W zawodach udział wzięło pięć dziewcząt i jedenastu chłopców z naszej szkoły.

Regulamin zawodów przewidywał dwa wejścia każdego z zawodników. Na wynik składał się łączny czas  dwóch wejść. Pierwsze miejsce w kategorii dziewcząt zajęła Daria Ruszyńska uczennica klasy I b/d, drugie miejsce Ewelina Kuźmicz z klasy II j, trzecie miejsce Magdalena Kryjak uczennica klasy I b/d. Wśród chłopców pierwsze miejsce zajął Damian Trzeciak klasa I TPS, drugie miejsce zajął Michał Reszka uczeń klasy II TRW, trzecie miejsce zajął Rafał Parczewski z klasy II TPS.

III TI

Zwycięzcy zawodów otrzymali pamiątkowe dyplomy, a wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe nagrody. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w zawodach.

Ostatnia aktualizacja ( Piątek 14 marca 2014 )

W skrócie
Pomysł utworzenia II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie dojrzewał od początku przemian, jakie dokonały się w Polsce w 1989 roku. Jednak dopiero w roku szkolnym 1990/91 można było przystąpić do przygotowania konkretnych projektów otwarcia nowej szkoły. Szczególnie zaangażowani w dzieło tworzenia II LO we Włodawie byli: mgr Józef Pawlin ówczesny dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 , który kończąc swoja kadencję dyrektorską, za punkt honoru postawił sobie utworzenie liceum ogólnokształcącego przy istniejącym już zespole szkół.