tarcza header image
Start
Praktyki w Grecji zakończone. Czas na podsumowanie
Napisał Sekretariat   
Wtorek 22 czerwca 2021
gpg2.jpgW sobotnie popołudnie (19 czerwca) uczniowie klas technicznych wrócili z 12-dniowego pobytu na praktykach zawodowych w Grecji. Dzisiaj spotkali się, aby wspólnie z nauczycielami oraz dyrekcją naszej szkoły podsumować wyjazd. Wszyscy są zachwyceni tym, co przeżyli. Nie spodziewali się, że w ramach nauki może spotkać ich taka przygoda. Dla niektórych osób był to pierwszy zagraniczny wyjazd w ich życiu...
Czytaj całość...
Egzaminy w technikum i branżówce
Napisał Sekretariat   
Wtorek 22 czerwca 2021
EgzaminyWażny dzień dzisiaj mają nasi uczniowie z kierunków technicznych oraz Szkoły Branżowej I Stopnia. Zdają egzaminy zawodowe. Pierwsze grupy zasiadły przy komputerach już o godzinie 8. Do rozwiązania mają test podsumowujący wiedzę teoretyczną, składający się z 40 pytań. Aby uzyskać pozytywny wynik muszą udzielić co najmniej 20 poprawnych odpowiedzi. Mamy nadzieję, że wszyscy spiszą się na medal. Naszej młodzieży życzymy połamania klawiatury, bo jesteśmy jedną z niewielu szkół w Polsce, która egzaminy teoretyczne organizuje na komputerze. Już jutro rozpoczną się egzaminy z wiedzy praktycznej, które potrwają do 1 lipca. A potem... wszyscy będą mogli już cieszyć się z upragnionych wakacji.
Czytaj całość...
Kuchnia Pociejów w Modrzaku
Napisał Sekretariat   
Wtorek 22 czerwca 2021
p1p4.jpgPrzed nami historyczne wydarzenie. Podczas wrześniowego Festiwalu Trzech Kultur we Włodawie odbędzie się promocja książki z przepisami kulinarnymi hrabstwa Pociejów, pochodzącej z XVIII wieku. Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 i II Liceum Ogólnokształcące będą miały w tym swój udział, bowiem podczas tego wydarzenia planowana jest degustacja potraw, które w naszych pracowniach gastronomicznych przygotują m.in. nasi uczniowie, ale pod wodzą jednego z najbardziej utalentowanych polskich kucharzy - Macieja Nowickiego.
Ostatnia aktualizacja ( Wtorek 22 czerwca 2021 )
Czytaj całość...
Technicy samochodówki w konkursie ogólnopolskim
Napisał Technicy samochodówki   
Wtorek 22 czerwca 2021
sam21.jpgJakub Stachyra z klasy IIIpt oraz Aleksander Janowicz z klasy IIpbt reprezentują naszą szkołę w Akademii Młodego Mechanika. Jest to konkurs dla młodych zapaleńców motoryzacji. Eliminacje odbyły się w piątek (18 czerwca). Uczniowie do rozwiązania mieli test składający się z około 35 pytań. Dotyczyły wiedzy ogólnej z zakresu naprawy pojazdów. Na jego rozwiązanie mieli godzinę. Jest to X-jubileuszowa edycja ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników 2021. Podobnie jak rok temu odbywa się w wesji on-line. Młodzież do wyboru miała sześć kategorii: Młody Mehanik, Młody Mechanik Maszyn Rolniczych, Elektromobilni, Młody Lakiernik, Mechanik Zawodowy oraz Młody Mechanik Pojazdów Ciężarowych (ta kategoria jest po raz pierwszy). Modrzacy wystartowali w kategorii Młody Mechanik. Oprócz testu głównego, rozwiązali także test dodatkowy, w którym nagrodą jest tzw. Zielona Karta. Gwarantuje ona udział w finale Akademii Młodego Mechanika bez względu na wynik uzyskany z testu głównego. Zwycięzcy tych zmagań motoryzacyjnych otrzymają nagrody rzeczowe oraz wezmą udział w szkoleniach i wydarzeniach edukacyjnych związanych oczywiście z motoryzacją. Nasi uczniowie jeszcze nie znają wyników, ale są dobrych myśli. My także wierzymy, że poszło im bardzo dobrze i znajdą się wśród najlepszych. Życzymy im powodzenia. Na zdjęciu Jakub Stachyra, jeden z uczestników Akademii Młodego Mechanika.
Ostatnia aktualizacja ( Wtorek 22 czerwca 2021 )
ŚWIADECTWA Z EGZAMINU MATURALNEGO
Napisał Sekretariat   
Poniedziałek 21 czerwca 2021

WYDAWANE BĘDĄ

OD DNIA 05.07.2021 R.

OD GODZ. 9 00 DO GODZ.14 00

U PANI WICEDYREKTOR EWY CAPIK

<< Pierwsza < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Oferta edukacyjna
Powiat włodawski
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów

W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie? Wstąp w szeregi uczniów naszej szkoły. Zapoznaj się z nowymi zasadami rekrutacji.
Sonda
W jakich zajęciach pozalekcyjnych uczestniczył(abyś/byś)?
  
Gościmy
Aktualnie jest 5 gości online
Imieniny
3 Marca 2024
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Asteriusz, Hieronim,
Kunegunda, Lucjola,
Maryna,
Wierzchosława
Do końca roku zostało 304 dni.
Licznik odwiedzin
7047302