tarcza header image
Start
Oddaj krew i wygraj książkę
Napisał Sekretariat   
Środa 16 czerwca 2021
krwiodawstwo1.jpgJako Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 i II Liceum Ogólnokształcące nie tylko uczymy, ale również propagujemy akcje społeczne i zachęcamy do udziału w nich naszą młodzież. Wczoraj informowaliśmy o Światowym Dniu Krwiodawstwa. Kto nie odwiedził, z różnych przyczyn włodawskiego punktu poboru krwi, może to zrobić w kolejnych dniach. A jeżeli podzieli się tym cennym darem do piątku 18 czerwca, może wziąć udział w konkursie ogłoszonym przez oddział terenowy Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Włodawie. Po oddaniu krwi wystarczy wypełnić kupon i wrzucić do specjalnej skrzynki. Do wygrania jest książka Abelarda Gizy „Zagłada i czekoladki” z wyjątkową dedykacją autora. Podzielmy się krwią, bo w bankach już jej brakuje.
Aplikacją w antysemityzm i rasizm
Napisał Sekretariat   
Środa 16 czerwca 2021
Aplikacją w semityzm i rasizm
Aplikacją w antysemityzm i rasizm Zespół Szkół Zawodowych nr 1 i II Liceum Ogólnokształcące we Włodawie uczestniczy w międzynarodowym projekcie tworzenia webowej aplikacji internetowej do edukacji i planowania podróży do Miejsc Pamięci o Holocauście w Polsce. Aplikacja ma być odpowiedzią na antysemityzm i rasizm szerzący się w niektórych europejskich krajach. Jej pomysłodawcy wierzą, że dobrze przygotowane programy edukacyjne, obejmujące szkolenia oraz wyjazdy studyjne do miejsc pamięci o Holocauście pomogą w zmianie tego niewłaściwego zachowania. Prace nad stworzeniem internetowej aplikacji rozpoczną się jeszcze w tym roku i potrwają trzy lata. Ma ona zawierać bazę miejsc w naszym kraju związanych z Holocaustem. Opisy będą w języku ojczystym oraz angielskim, aby z tych zasobów informacyjnych mogli korzystać nauczyciele i uczniowie ze szkół również innych europejskich państw.
Ostatnia aktualizacja ( Środa 16 czerwca 2021 )
Czytaj całość...
Takiego weekendu nie zapomną do końca życia
Napisał Sekretariat   
Poniedziałek 14 czerwca 2021

Zdjęcia można oglądać także na stronie projektu: https://www.facebook.com/Modrzak/photos/

SkiathosNauka tańców greckich, dyskoteka, zwiedzanie najpiękniejszych zakątków przyrodniczych oraz zabytków. Tak minął weekend naszym uczniom, którzy przebywają w Grecji na dwutygodniowych praktykach zawodowych. Dzisiaj Modrzacy wrócili do obowiązków: mechanicy w warsztacie samochodowym, informatycy w pracowni komputerowej, zaś gastronomowie i hotelarze tradycyjnie rozpoczęli dzień od sprzątania, a później przeszli do kuchni i sali bankietowej. Za sobą mają jednak fantastyczny weekend, którego prawdopodobnie nie zapomną do końca życia. Mieli okazję zwiedzić najpiękniejsze miejsca w Grecji. W sobotę podziwiali Meteory, czyli budowle na skałach (niektórzy mówią o nich „Zawieszone w powietrzu”). Byli w Klasztorze Warłama. Z kolei w niedzielę popłynęli wycieczkowcem ELIZABETH CRUISES na Skiathos, jedną z najpiękniejszych wysp greckich.

Ostatnia aktualizacja ( Wtorek 15 czerwca 2021 )
Czytaj całość...
Oferta edukacyjna na rok szkolny 2021/2022
Napisał Sekretariat   
Sobota 15 maja 2021

Rozpoczął się nabór do szkół ponadpodstawowych, zapraszamy do zapoznania się z aktualnym regulaminem rekrutacji obowiązującym w ZSZ Nr 1 i II LO we Włodawie.

Aktualna oferta edukacyjna naszej szkoły dostępna jest pod linkami: 
Oferta po szkole podstawowej, oraz szczegółowe informacje na stronie multimedialnej oferty edukacyjnej (filmy, zdjęcia, spacer po szkole)
Oferta na stronie naboru:

-Liceum Ogólnokształcące
-Technikum
-Branżowa Szkoła I-stopnia
Liceum OgólnokształcąceTECHNIKUMBranżowa Szkoła I stopniaOferta edukacyjna

Zespół Szkół Zawodowych Nr1 i II Liceum Ogólnokształcące we Włodawie

 To jest szkoła dla Ciebie!

 

Ostatnia aktualizacja ( Sobota 15 maja 2021 )
Pomóżmy włodawskiej Trójce wygrać plac zabaw
Napisał Sekretariat   
Sobota 12 czerwca 2021
boiskos3.jpgSzkoła Podstawowa nr 3 we Włodawie uczestniczy w konkursie „Podwórko NIVEA 2021”. Jest to szkoła miejska, ale w ramach dobrej współpracy pracownicy urzędu miejskiego we Włodawie poprosili nas o wsparcie w głosowaniu. Jeżeli podstawówka zdobędzie odpowiednią liczbę głosów, NIVEA sfinansuje dla niej nowoczesny plac zabaw dla dzieci. Powstanie on w miejscu obecnego, który jest wyeksploatowany i doraźne remonty nie przynoszą oczekiwanego efektu. Zjednoczmy siły i powalczmy wszyscy razem o „Podwórko NIVEA 2021” dla SP 3 we Włodawie. Aby oddać głos na tę szkołę trzeba założyć konto na https://podworko.nivea.pl i głosować codziennie do 15 lipca. Można głosować z komputera, tabletu, telefonu. Poproście również swoich bliskich, niech głosują. Taki plac zabaw, jak na zdjęciu sfinansuje NIVEA, jest więc o co walczyć.
<< Pierwsza < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Oferta edukacyjna
Powiat włodawski
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów

W skrócie
Pierwszą szkołą zawodową we Włodawie była, utworzona w 1929 r. przy Sierocińcu im. Tadeusza Kościuszki, Sejmikowa Szkoła Rzemiosł Sejmiku Włodawskiego. Posiadała ona internat i mieściła się w dzisiejszym budynku oddziału internistycznego Szpitala Powiatowego.
Sonda
W jakich zajęciach pozalekcyjnych uczestniczył(abyś/byś)?
  
Gościmy
Aktualnie jest 6 gości online
Imieniny
3 Marca 2024
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Asteriusz, Hieronim,
Kunegunda, Lucjola,
Maryna,
Wierzchosława
Do końca roku zostało 304 dni.
Licznik odwiedzin
7047292