tarcza header image
Start
Jak segregować odpady?
Napisał Sekretariat   
Wtorek 4 lutego 2020
Aleksandra Prucnal – absolwentka naszej szkoły – obecnie studentka Politechniki Lubelskiej wzięła udział w realizacji filmowego cyklu edukacyjnego dotyczącego zagadnień ochrony środowiska, na które każdy ma wpływ.

Filmy z serii „Jak segregować odpady? Studenci udzielą porady!” pomogą każdemu z problemem segregacji odpadów komunalnych. Pokazują w sposób wyjątkowo prosty poważne zagadnienia, z którymi wszyscy zmagamy się na co dzień. Filmy powstały w ramach projektu koordynowanego przez Stowarzyszenie "Ekolubelszczyzna". Wystąpiło w nich 13 studentów, członków Koła Naukowego Politechniki Lubelskiej "Pollub.my Marketing", studiujących na kierunkach: Marketing i Komunikacja Rynkowa oraz Zarządzanie na Wydziale Zarządzania Politechniki Lubelskiej. Opiekunem Koła jest dr inż. Agnieszka Bojanowska. Wszystkie filmy zostały zrealizowane w kampusie Politechniki Lubelskiej, w Domu Studenckim nr 3. Projekt uzyskał dotację Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie. Jego producentem jest Polska Press Oddział Lublin. Relację z planu zdjęciowego można obejrzeć m.in. na stronie Koła Naukowego „Pollub.my Marketing” na Facebooku. Natomiast filmy są dostępne na kanale YouTube pod adresem:

https://www.youtube.com/user/pollubTV/videos?fbclid=IwAR2-FdrsWZiEaQKXp4YfBNZTnkNXZ8ilCguXa8DKBWdXd9RKYVUd7nfOWZo
REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA DO PROJEKTU
Napisał Sekretariat   
Wtorek 28 stycznia 2020

„AKTYWNY MODRZAK – MOBILNY UCZEŃ” – 3 WOLNE MIEJSCA!

W związku z rezygnacją 3 uczestników z udziału w projekcie praktyk zagranicznych pt. Aktywny Modrzak – mobilny uczeń, ogłaszamy rekrutację uzupełniającą!

Zasady rekrutacji zostały określone wRegulaminie – plik do pobrania.

Projekt realizowany jest w okresie od 1 września 2019 r. do 31 sierpnia 2020 r., a mobilność edukacyjna – praktyki zawodowe w Grecji, w terminie 30 marca – 10 kwietnia 2020 r. (+2 dni podróży).

Grupą docelową projektu jest 58 uczniów Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych, Technikum Hotelarstwa, Technikum Informatycznego oraz Technikum Pojazdów Samochodowych.

Mamy 3 wolne miejsca dla uczniów kształcących się w kierunku:

Wypełnione formularze należy składaćw terminie27 stycznia– 3 lutego 2020 r. do wychowawców poszczególnychklas lub koordynatora projektu – p. Anny Jańczak.

CHĘTNYCH ZAPRASZAMY DO REKRUTACJI!! J

Ostatnia aktualizacja ( Wtorek 28 stycznia 2020 )
Aktywny Modrzak - mobilny uczeń
Napisał Sekretariat   
Środa 22 stycznia 2020

nazwa

Ostatnia aktualizacja ( Niedziela 26 stycznia 2020 )
Festiwal kolęd
Napisał Sekretariat   
Środa 15 stycznia 2020

nazwa

Plan lekcji na II semestr
Napisał Sekretariat   
Wtorek 31 grudnia 2019

Plan lekcji

Ostatnia aktualizacja ( Wtorek 31 grudnia 2019 )
<< Pierwsza < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Powiat włodawski
Oferta edukacyjna
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów

W skrócie

Czy wiesz, że w dniu 1 lutego 1929 r. otwarto Dokształcającą Szkołę Zawodową, była to szkoła koedukacyjna która, mieściła się w gmachu Szkoły Powszechnej nr 1 (ul. Wyzwolenia).Uczyło w niej ośmiu nauczycieli ze szkół powszechnych, nauka trwała 3 godziny dziennie, łącznie – 18 tygodniowo. W roku szkolnym 1937/38 uczęszczało do niej 73 uczniów w następujących zawodach: krawiec, kuśnierz, szewc, kamasznik, czapnik, subiekt, ślusarz, zegarmistrz, fryzjer, stolarz, cieśla, drukarz, introligator, mechanik, murarz, rzeźnik, robotnik dzienny, a także 11 niezatrudnionych.

Sonda
W jakich zajęciach pozalekcyjnych uczestniczył(abyś/byś)?
  
Gościmy
Aktualnie jest 3 gości online
Imieniny
11 Grudnia 2023
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Damazy, Daniela,
Julia, Stefan,
Waldemar, Wojmir
Do końca roku zostało 21 dni.
Licznik odwiedzin
6924489